,

بنتلی کانتیننتال سوپراسپرت ۷۰۰ اسب بخاری معرفی شد

بنتلی کانتیننتال سوپراسپرت - کاربا کانتیننتال سوپراسپرت

بنتلی از کانتیننتال سوپراسپرت ۲۰۱۷ خود رونمایی کرد، این سوپراسپرت سریعترین و قدرتمندترین ماشین ساخته شده این کمپانی تاکنون می باشد. این مدل در هر دو حالت کوپه و کانورتیبل در دسترس می باشد، و به عنوان نسخه جدیدی از کانتیننتال سوپراسپرت اصلی که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، پس از انتظار طولانی ارائه می شود.

در کانتیننتال سوپراسپرت جدید یک موتور W12 تویین توربوشارژ شده ۶.۰ لیتری برای تولید توان ۷۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۰۱۷ Nm قرار گرفته است، که ۷۹ اسب بخار توان و ۲۱۷ Nm گشتاور بیشتری نسبت به مدل ۲۰۰۹ را دارد. همچنین این ماشین ۱۲ سیلندری به صورت دو دیفرانسیل همراه با یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته می باشد.

بنتلی کانتیننتال سوپراسپرت - کاربا کانتیننتال سوپراسپرت

این سوپراسپرت اقلیمی پر قدرت قادر است ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در ۳.۴ ثانیه پر کند و به بالاترین سرعت ۳۳۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. مدل کانورتیبل این سوپراسپرت ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۳.۷ ثانیه پر می کند و بالاترین سرعت در آن ۳۳۰ کیلومتر در ساعت می باشد.

مهندسان سیستم تعلیق این ماشین را برای بهبود عملکرد بدون کاهش راحتی اصلاح کردند و یک سیستم گشتاور برداری قرض گرفته شده از مدل کانتیننتال GT3-R پر فروش بر روی آن قرار دادند. ترمزهای سرامیکی کربنی نیز تماما استاندارد شده اند.

این سوپراسپرت دارای یک کیت بدنه فیبر کربنی شامل یک اسپیلیتر جلو، یک دیفیوزر عقب، دریچه های هوای کاپوت و یک اسپویلر بر روی در صندوق عقب می باشد. همچنین به روز رسانی های بدنه خارجی نیز شامل سپرهای اصلاح شده و چراغهای تیره رنگی در هر دو سمت ماشین، تم مشکی کروم و رینگ های آلیاژی گداخته شده ۲۱ اینچی می باشد.

از روکش های آلکانترا الماس برای زیبا سازی طراحی داخلی این ماشین استفاده کرده اند. خریداران می توانند روکش های چوبی یا فیبر کربنی برای داشبورد انتخاب کنند. همچنین، آنها می توانند با بخش Mulliner بنتلی برای ساخت یک ماشین منحصر به فرد با سفارش و انتخاب تمام بخش های کابین همکاری کنند.

بنتلی کانتیننتال سوپراسپرت در هفته آینده برای فروش آماده خواهد شد. اطلاعاتی از قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

بنتلی کانتیننتال سوپراسپرت - کاربا کانتیننتال سوپراسپرت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *