,

بهترین ها و بدترین های ۲۰۱۶

بهترین ها و بدترین های - کاربا

اگر به دنبال لیست محبوب ترین و غیر محبوب ترین خودروهای سال گذشته هستید، خواندن این مطلب به شما کمک خواهد کرد.با بررسی آمار تقاضاها در نوامبر امسال، به لیستی شامل خودروهایی رسیدیم که ممکن است محبوب ترین و یا پرفروش ترین مدل نباشند اما بیشترین پیشرفت را در این زمینه داشته اند.

همچنین در حالیکه ممکن است تعدادی از این خودروها اصلا خودروهای موفقی به نظر نرسند اما برخی دیگر مانند Infiniti QX50 و BMW سری ۶ به دلایل مختلفی شما را شگفت زده خواهند کرد. حال به سراغ لیست مورد نظر می رویم.

بیشترین پیشرفت ها:

  1. اینفینیتی QX50 با رشد %۲۷۲+

اینفینیتی QX50 - کاربا
این خودرو دومین SUV اینفینیتی از نظر کوچکی می باشد که در سال  ۲۰۱۶ که سال خودروهای کراس اور بود توانست به خوبی راه خود را در جاده های سر تا سر دنیا باز کند. اینفینیتی QX50 ممکن است به اندازه ی پورشه ماکان و یا آئودی Q5 فریبنده نباشد اما مردم شدیدا طرفدار آن هستند.

  1. مرسدس بنز GLE با رشد ۲۲۱%+

مرسدس بنز GLE - کاربا

در حالی که تصور می کردیم که خریداران مرسدس بنز از خرید مدلهای بنز مثل CLA و CLS و یا SUV های کوپه مانند این مدل ها صرف نظر کرده باشند، اما امسال مدل معمولی GLE بسیار خوب ظاهر شد و رشد بالایی در زمینه ی فروش جهانی حتی بالاتر از کلاس E و GLC داشته است.

  1. ولوو XC90 با رشد ۲۰۲%+

ولوو XC90 - کاربا
مدل تماما جدید XC90 ولوو که برنده ی جایزه هم شده است، به نظر می رشد که در تمامی لیست های برترین خودروها جای دارد. این خودرو دارای یک پلت فرم، موتور و استایل کاملا جدید می باشد و اگر به دنبال تجربه ای جدید با یک SUV لوکس هستید، XC90 دید تازه ای از خودروی لوکس به شما می دهد.

  1. آئودی TT با رشد ۲۰۱%+

آئودی TT - کاربا
آئودی در سال ۲۰۱۶ موفق به فروش ۳۰۰۰ دستگاه از مدل TT شده است و در حال حاضر این رقم بسیار تأثیر گذار می باشد. علاوه بر آن TT در ۱۲ ماه گذشته در نگاه بررسی کنندگان خودرو بسیار موفق بوده و یکی از بهترین کابین ها را در بخش خود داشته و برای جلب مشتری های بیشتر تلاش زیادی را متحمل شده است.

  1. ب ام و X1 با رشد ۸۸%+

ب ام و X1 - کاربا
مدل کاملا جدید ب ام و X1 دارای استایلی کاملا مناسب برای سال ۲۰۱۶ می باشد: یک SUV کوچک دیگر که پیشرفت های زیادی در تمام زمینه ها نسبت به مدل قبلی خود کرده است، برای افرادی که طرفدار این تیپ ماشین هستند. این ماشین یک خودروی بی نقص نیست اما به گونه ای است که مردم رغبت زیادی برای خرید آن دارند.

بیشترین پس رفت ها:

  1. کیا K900 با ۶۸%- پس رفت

کیا K900 - کاربا
به نظر می رسد  که حتی LeBron James نیز برای حفظ k900 به اندازه ی کافی خوب نبود. مدل پرچمدار کیا پس رفت شدیدی در زمینه ی فروش داشته است و در حالی که در سال ۲۰۱۴ یک خودروی تازه و بی نظیر محسوب می شد اما الان فقط یک بازنده است.

  1. کرایسلر ۲۰۰ با ۶۵%- پس رفت

کرایسلر 200 - کاربا
این مدل در تلاش بود تا به رقیبانش شامل هوندا و تویوتا برسد. در گذشته ی نه چندان دور کرایسلر ۲۰۰ با توجه به مشکلات گیر بکس اتوماتیک ۹ سرعته اش در لیست “۱۰ خودروی جدید غیر قابل اعتماد” قرار گرفته بود.

  1. فیات ۵۰۰L با ۶۰%- پس رفت

فیات 500L - کاربا
فیات ۵۰۰L همیشه از آن دسته ماشین هایی بوده که عده این آن را خیلی دوست دارند و عده ای از آن متنفر هستند و به هنگام فروش خیلی خوب عمل نمی کنند. آمریکایی ها برادر ۵۰۰L، یعنی جیپ Renegade را ظاهری نرمال تر دارد ترجیح می دهند.

  1. ب ام و سری ۶ با ۴۶%- پس رفت

ب ام و سری 6 - کاربا
در حالیکه تلاش برای انتخاب بین گرن کوپه ی ۴ در و نسخه های کوپه/کابریو به دلیل مشابه بودن فضای داخلی آنها به یکدیگر کار بیهوده ای به نظر می رسد. حال این سوال مطرح می شود که آیا نسخه ی گرن کوپه مشکلی دارد؟ باید پاسخ داد که از آنجایی امسال خریداران SUVهای کوپه مثل X6 را ترجیح می دهند پس جواب “بله” است.

  1. هوندا فیت با ۴۳%- پس رفت

هوندا فیت - کاربا
تصور می شد که هوندا فیت با توجه به فضای داخلی مناسب نسبت به اندازه ی ظاهری اش خودروی کوچک بسیار خوبی باشد. اما از آنجایی که سال گذشته سال ۲۰۱۶ بود و هوندا فیت بیشتر شبیه به یک مینی ون است تا یک کراس اور، طرفداران زیادی نداشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *