,

گران ترین ماشین های جهان برای سال ۲۰۱۷

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با وجود اینکه تمامی ماشین ها بر روی چهار چرخ می رانند و کار شما را راه می اندازند، اما ماشین های این لیست به مفهوم دقیق تر ماشین های معمولی نیستند و گران ترین ماشین های جهان محسوب میشوند. با این وجود، کارهای فوق العاده ای که بر روی آنها انجام شده، محدودیت های عملکردی این وسائل نقلیه را از میان برداشته است، هر چند که تنها تعداد اندکی از انسان ها تاکنون شانس دیدن هر کدام از آنها را به شخصه داشته اند، و توانسته اند آنها را برانند.

ماشین های لوکس جزو نایاب ترین سواری های جاده ها هستند و به صورت انحصاری تضمین می کنند که حتی گران ترین مرسدس ها و ب ام و ها امید نزدیک شدن به آنها را هم ندارند. آنها ابر ماشین های واقعی هستند و بدون نیاز به دلیلی قیمت گذاری می شوند، پس از چسباندن برچسب های قیمت بر روی آنها، حتی بیشتر از ا میلیون دلار قیمتشان افزایش می یابد. که این مقادیر بسیار فراتر از ثروت برندگان مسابقات بزرگ و ورزشکاران حرفه ای می باشد، و نیاز به جیب هایی به عمیقی جیب های اسکروچ و یک گاراژی با سایز انبار گمرک برای نگهداری باقی چیزهایی که قطعا به اندازه یک ناوگان وسائل نقلیه بی همتا می باشد، نیاز است.

و با فرض اینکه تمامی پول های جهان را نیز در اختیار داشته باشیم، یک فرد باید به اندازه کافی خوش شانس باشد تا یکی از آنها را که به طور معمول بسیار محدود و همچنین بسیار پر طرفدار است، برایش تولید شود.

ما ۱۰ گران ترین ماشین های جهان و همچنین از لحاظی سریع ترین و زیباترین سواری های موجود در جهان را به شما معرفی می کنیم.

۱۰- آپولو Arrow

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۱۱۰۰۰۰۰ دلار. این ماشین توسط خودروساز عجیب و غریب آلمانی نوپا Apollo Automobil ساخته شده است، مدل Arrow با موتوری در محور وسط در نمایشگاه ماشین ژنو ۲۰۱۶ به همراه مدل Apollo N مقرون به صرفه تر رونمایی شد. قدرت Arrow توسط یک موتور V8 تویین توربو ۴.۲ لیتری که از آئودی برداشته شده، به شدت افزایش یافته است و قادر به تولید ۱۰۰۰ اسب بخار توان می باشد و گفته می شود می تواند ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در ۲.۹ ثانیه پر کند. تنها ۱۰۰ نسخه از این ماشین ساخته خواهد شد.

۹- مازانتی Evantra Millecavalli

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۱۲۰۰۰۰۰ دلار. با یک تولید اندک ۲۵ نسخه ای از این ماشین، این هایپر کوپه فیبر کربنی مدل Evantra در خط تولید خودروساز ایتالیایی جایگزین شده است و دارای یک موتور V8 تویین توربو ۷.۰ لیتری با توان ۱۰۰۰ اسب بخار می باشد. ادعا شده که این کوپه می تواند ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۲.۷ ثانیه پر کند و به سرعت فوق العاده بالای ۴۰۲ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

۸- فراری لافراری Aptera

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۱۴۰۰۰۰۰ دلار. تنها ۲۰۰ نسخه از این ماشین ساخته خواهد شد، این یک نسخه بدون سقف از ماشین اسپرت هیبریدی لافراری دلپذیر است. قدرت در فراری لافراری Aptera به وسیله یک موتور بنزینی V12 6.3 لیتری و یک موتور الکتریکی ۱۲۰ kW تامین می شود که ترکیب آنها قادر به تولید ۹۵۰ اسب بخار توان می باشد. این ماشین ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را زیر ۳ ثانیه پر می کند و به سرعت بالای ۳۵۰ کیلومتر در ساعت دست پیدا می کند.

۷- آرش AF10 Hybrid

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۱۵۰۰۰۰۰ دلار. این ماشین اسپرت هیبریدی توسط آرش فربد سازنده ایرانی ماشین های اسپرت در انگلیس در نسخه های کم ساخته شده و فیبرهای کربنی بسیار سبک به طور گسترده در ساخت آن استفاده شده است. آرش AF10 هیبریدی دارای یک موتور V8 بنزینی ۶.۲ لیتری با توان ۵۵۰ اسب بخار و چهار موتور الکتریکی می باشد که این خودروساز آن را “Wrap Drive” نامیده و طوری طراحی شده تا به توان ۲۰۸۰ اسب بخار دست پیدا کند و ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۲.۸ ثانیه پر کند. یک نسخه مسابقه ای مجهز به یک خاموش کننده آتش، رول کیج و دستگاه مخابره با ۱۰۰ هزار دلار قیمت بیشتر نیز قابل سفارش می باشد.

۶- Zenvo TS1

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۱۸۰۰۰۰۰ دلار. این ماشین توسط سازنده ماشین های اسپرت دانمارکی کمتر شناخته شده ساخته می شود، مدل TS1 در نمایشگاه ماشین ژنو سال گذشته به عنوان نسخه جایگزین مدل ST1 معرفی شد. قدرت در این ماشین افزایش کارایی مناسبی داشته که توسط یک موتور V8 تویین سوپرشارژر ۵.۹ لیتری جدید با توان ۱۱۰۰ اسب بخار تامین می شود و به بالاترین سرعت ۳۷۵ کیلومتر در ساعت دست پیدا می کند. تنها ۱۵ نسخه از این ماشین تولید خواهد شد.

۸ سوپر اسپرت که حتی حدس هم نمی‌زدید وجود داشته باشند!

۵- Koenigsegg Regera

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۱۹۰۰۰۰۰ دلار. اسم این ماشین به انگلیسی سلطنت یا فرمانروایی ترجمه می شود و در اصل مدل Regera بر روی جاده ها با یک موتور بنزینی V8 تویین توربو ۵.۰ لیتری که به همراه سه موتور الکتریکی که قادر به تولید یک خروجی خارق العاده ۱۸۲۲ اسب بخار توان می باشد، فرمانروایی می کند. تنها ۸۰ نسخه از این ماشین قرار است توسط این خودروساز عجیب و غریب سوئدی ساخته شود.

۴- بوگاتی شیرون

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۲۷۰۰۰۰۰ دلار. بوگاتی پس از مدل ویرون ۱۶.۴ پرطرفدار، مدل شیرون خوش تراش فوق العاده خود را ارائه داد. قدرت در بوگاتی شیرون توسط یک موتور W16 8.0 لیتری از نسخه به روزرسانی شده این خودروساز تامین می شود و قادر به تولید توان  ۱۵۰۰ اسب بخار می باشد و همچنین این ماشین دو سرنشینه ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در ۲.۵ ثانیه پر می کند.

۳- پاگانی هوایرا BC

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۲۸۰۰۰۰۰ دلار. وزن این ماشین نسبت به مدل هوایرا که خودروی پایه این مدل است کمتر می باشد و پهن تر و همچنین طراحی آیرودینامیک تر نیز دارد، پسوند این ماشین از روی کلکسیونر معروف Benny Caiola (BC) برداشته شده است. این ماشین مجهز به یک موتور V12 تویین توربو ۶.۰ لیتری تولید شده توسط AMG مرسدس بنز می باشد که قادر به تولید ۷۵۰ اسب بخار است. انتظار می رود که تنها ۲۰ نسخه از این ماشین ساخته شود.

۲- لایکان Hypersport

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۳۴۰۰۰۰۰ دلار. تنها ۷ نسخه از این ماشینی که به نام “اولین ابرماشین عرب” معروف است از کمپانی W Motors دوبی ساخته خواهد شد. اولین نسخه از این ماشین به پلیس ابوظبی تحویل داده شده است و این مدل سریعترین ماشین پلیس بر روی کره زمین با ۷۸۰ اسب بخار توان در زیر کاپوتش می باشد. جدای از سریع و جذاب بودن این ابرماشین، ۳.۴ میلیون دلار هزینه صرف چراغهای LED با ۲۲۰ الماس کار شده بر روی هر کدام از آن شده است (یا سنگ های قیمتی دیگر به انتخاب هر شخص)، همچنین تزئینات دیگری نیز بر روی سقف این ماشین قرار گرفته است. یک مدل کم هزینه تر (با قیمت ۱.۸۵ میلیون دلار) به نام Supersport Fenyr نیز موجود است.

۱- استون مارتین AM-RB ۰۰۱

گران ترین ماشین های جهان - کاربا گران ترین ماشین های جهان

با قیمت ۳۹۰۰۰۰۰ دلار. استون مارتین AM-RB ۰۰۱ مسابقه ای مجاز برای راندن در خیابان ها به عنوان مدل سال ۲۰۱۸ معرفی می شود و برای مسابقات ردبول آماده خواهد شد. این ماشین بر روی یک ساختار فیبر کربنی سبک می راند و قدرت در آن توسط یک موتور V12 جدید تامین می شود. تولید این ماشین محدود به ساخت ۹۹ تا ۱۵۰ نسخه ماشین جاده ای و ۲۵ نسخه مدل مخصوص پیست می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *