,

هوندا صدرنشین سرچ گوگل در سال ۲۰۱۶

هوندا - کاربا گوگل

هوندا برترین برند لیست گوگل ۲۰۱۶ در بین تمامی برندها در آمریکا انتخاب شد. هوندا به عنوان برترین برند لیست گوگل از میان خودروسازان دیگر در آمریکا انتخاب شد و رقیب هایی مانند فورد، رولز رویس، مرسدس بنز و تسلا را شکست داد.

برخلاف سال ۲۰۱۵ که گوگل نتایج خود را بر اساس بیشترین جستجوی نام انتخاب کرده بود، در لیست سال ۲۰۱۶ دسته بندی بر اساس روند نام ها صورت گرفت به این معنی که نام هایی که برجسته ترین و پایدارترین نتایج را در ترافیک های جستجو داشتند.

میزان جستجوی هوندا برای CR-V 2017 به روزرسانی شده به اوج خود رسید و پس از آن بیشترین جستجوها برای۲۰۱۷ Pilot، سیویک ۲۰۱۷ ، آکورد ۲۰۱۷  و ۲۰۱۷ HR-V می باشد. در مقام دوم مرسدس بنز قرار می گیرد که میزان جستجوی آن در طول سال ثابت باقی مانده و یکی از محبوب ترین گزینه های جستجو به خصوص در فلوریدا و جورجیا بوده است.

مقام سوم متعلق به تسلا است که یک حجم بزرگی از محبوبیت در جستجو به علت ارائه مدل ۳ در اواخر ماه مارس بوده است. جای تعجب نیست که، ایالت دوستدار وسائل نقلیه الکتریکی کالیفرنیا بیشترین میزان جستجو برای برند تسلا را داشته است.

در لیست ۵ برند برتر، ولوو در مقام چهارم و لامبورگینی در مقام پنجم قرار گرفته اند. بیشترین میزان جستجو برای این خودروساز ایتالیایی در زمان ارائه لامبورگینی بنفش توسط Skrillex و Rick Ross به اوج رسید.

لیست ۱۰ ماشین برتر در آمریکا در سال ۲۰۱۶ بعد از ۵ ماشین برتر بیان شده به ترتیب فورد، جگوار، بنتلی، مازراتی و رولز رویس می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *