,

کشنده عجیب مرسدس بنز، طرحی برای آینده

کشنده عجیب مرسدس بنز، طرحی برای آینده - کاربا

کامیون الکتریکی مرسدس بنز یک ایده طراحی از آینده است. اگر شما هرگز تصور نکرده اید که یک کامیون مدرن و در زمان آینده که کاملا مفید باشد به چه شکل خواهد بود، این کانسپت کامیون الکتریکی فرضی یک دیدگاه و راه مشخص و واضح بر روی این ماجرا روشن کرده است.

بر اساس گفته های فرانسیسکو کالادو، این کامیون الکتریکی قرار است که یک وسیله حمل و نقل مایعات پر کاربرد باشد که همچنین کاراترین و سریع ترین کامیون موجود بر کره زمین نیز است.

از نظر تئوری، قدرت در این ماشین توسط ده باتری استوانه ای تامین می شود، این بدین معناست که این ماشین تماما الکتریکی می باشد. بر اساس گفته های طراح ماشین، این کامیون می تواند به سرعت های بالا به لطف ضریب درگ پایین اش دست پیدا کند و همچنین در برابر بادهای جانبی بسیار مقاوم است.

در بخش داخلی، این ماشین دارای یک کابین محفظه دوتایی است و از آنجایی که برای سفرهای طولانی طراحی شده است، همچنین شامل یک حمام و یک اتاق جداگانه برای استراحت می باشد. در نهایت، با نگاهی کلی به این ماشین، ما با یک وسیله نقلیه بسیار بزرگ سر و کار داریم. در حقیقت، این کامیون بلندتر از بیشتر کامیون های امروزی است. همچنین، اگر شما تعجب کردید که چگونه می توان از روی زمین به داخل کابین وارد شد، از آنجایی که هیچ در جانبی در این ماشین وجود ندارد، پاسخ این است که محفظه جلوی این کامیون بالا می رود و شما می توانید به آن وارد شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *