,

رنو داستر ۲۰۱۷ معرفی شد

رنو داستر 2017 - کاربا رنو داستر 2017

رنو داستر برای سال ۲۰۱۷ به روز رسانی شده است. مهم ترین تغییرات ظاهری برای مدل ۲۰۱۷ شامل، جلو پنجره جدید، طراحی سه بعدی چراغ های جلو، دو رنگ شدن سپرهای جلو و عقب و رینگ های ۲ رنگ جدید است. رنو داستر ۲۰۱۷ در بخش داخلی تغییرات زیادی نداشته و فقط آرایش کلیدهای تنظیم تهویه مطبوع تغییر کرده و کلیدهای تنظیم سیستم صوتی روی فرمان اضافه شده است.

رنو داستر 2017 - کاربا رنو داستر 2017
رنو داستر ۲۰۱۷
با وجود ظاهر جدید و تکنولوژی های اضافی و حتی گیربکس دو کلاچه ی اتوماتیک، هنوز هم برای رقابت با SUV های هم رده ی خود به تغییراتی نیاز دارد. البته کمپانی رنو در حال کار بر روی یک مدل جدید است و شنیده ها حاکی از عرضه ی این مدل در سال آینده به یکسری مناطق از جمله اروپا با برند داچیا و به سایر نقاط با لوگوی رنو می باشد.

بر طبق گزارشات به دست رسیده مدل نسل دوم قرار است جزء بخش مشترک باشد، مانند خودروی Kadjar که جزء بخش مشترک نیسان و رنو است. در اینصورت شاید یک نسخه ی کشیده تر از این خودرو که دارای دو صندلی اضافه می باشد نیز پیشنهاد شود.

رنو داستر 2017 - کاربا رنو داستر 2017

جزئیات بسیار محدودی در مورد موتور این خودرو در دست می باشد، اما در برزیل این خودرو با لوگوی رنو کماکان با موتور ۱.۶ لیتری و ۲.۰ لیتری عرضه می شود در حالیکه در اروپا داچیا ممکن است موتور کارآمد تر ۱.۶ لیتری دیزلی را جایگزین موتور ۱.۵ لیتری dCi کند.

هنوز از احتمال عرضه رنو داستر ۲۰۱۷ در ایران اطلاعی در دست نیست.

داستر 2017 - کاربا رنو داستر 2017

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *