,

با سوییچ قرمز ولوو بدون نگرانی خودروی خود را به دیگران قرض بدهید

سوییچ قرمز ولوو - کاربا سوییچ قرمز ولوو

بر خلاف سوییچ قرمز رنگ دوج هلکت که با داشتن آن می توان به کل ماشین دسترسی داشت، ولوو با سوییچ قرمز رنگ خود امنیت خاطر را به دارندگان خودروهای ولوو به هنگام قرض دادن ماشین به خاطر مسائل کاری و یا به فرزندان فراهم می کند. سوییچ قرمز ولوو که به قیمت ۱۱۰ پوند در نمایندگی های رسمی در انگلستان عرضه می شود به طور اتوماتیک یکسری محدودیت عملکرد برای افراد غیر از صاحب خودرو ایجاد می کند.

به گفته ی یکی از مدیران ولوو: “سپردن و قرض دادن ماشین به دیگران معمولا کاری پر استرس است. سوییچ قرمز ولوو به افرادی که مجبور می شوند به طور مرتب ماشین خود را به افراد دیگری بدهند این اطمینان را می دهد که خودروی آن ها توسط هر شخصی که قرض گرفته شود، کاملا امن و بی خطر رانده خواهد شد.”

سوییچ قرمز ولوو که در ابتدا فقط برای مدل های S90، V90 و XC90 موجود بود و قرار شده که به زودی برای مدل های دیگر هم قابل استفاده شود، به طور اتوماتیک حد اکثر سرعت ماشین را تا ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت محدود کرده و کروز کنترل انطباقی را به گونه ای تنظیم می کند که فاصله را از خودروی جلویی همواره حفظ کند و هشدار سرعت را روی سرعت های ۵۰، ۷۰ و ۹۰ کیلومتر بر ساعت نیز تنظیم میکند.

این سوئیچ قرمز رنگ همچنین حد اکثر صدای سیستم صوتی خودرو را کاهش می دهد و نظارتی دائمی بر فعال بودن سیستم های دستیار راننده مانند سیستم حفظ لاین رانندگی، کنترل تصادف از جلو، سیستم اطلاع رسانی از وضعیت نقطه کور، هشدار فاصله، تشخیص علائم رانندگی و کنترل هوشیاری راننده خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *