,

آلفا رومئو جولیا، خودروی جدید ماریو بالوتلی

خودروی جدید ماریو بالوتلی - کاربا ماریو بالوتلی


ماریو بالوتلی
، ستاره ی فوتبال که قبلا به خاطر رانندگی با خودروهای بسیار سریع معروف شده بود، یکی از سریع ترین خودروهای چهاردر جهان یعنی آلفارومئو جولیا Quadrifoglio  را خریده است. جولیا با ۵۰۳ اسب بخار قدرت، از Motor Village France خریداری شده و قرار است که به پارکینگ بالوتلی که از قبل پذیرای فراری F12berlinetta و آئودی RS6 نیز می باشد، منتقل شود.

خودروی جدید ماریو بالوتلی - کاربا ماریو بالوتلی

ماریو بالوتلی علاقه خاصی به ماشین های سریع دارد شش سال پیش در منچستر با یک آئودی A8 تجربه ی بدی داشت و تصادف کرد. امیدواریم که با آلفارومئو جولیا رفتار بهتری داشته باشد.جولیا همانطور که اشاره شد دارای موتوری با قدرت ۵۰۳ اسب بخار می باشد که گشتاوری برابر با ۶۰۰ نیوتن متر تولید می کند و زمان لازم برای رسیدن سرعت خودرو به صد، تنها ۳.۹ ثانیه بوده و حد اکثر سرعتی برابر با ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت دارد.

به عبارت دیگر می توان گفت که این ماشین، در کلاس خود حرف زیادی برای گفتن دارد، همین جمله را می توان در مورد ماریو بالوتلی در تیم امسالش به کار برد. در حال حاضر تیم نیس در لیگ ۱ فرانسه بالاتر از موناکو و پاری سن ژرمن رتبه ی نخست جدول را دارد. بالوتلی در هشت بازی انجام شده در این فصل، هشت گل به ثمر رسانیده است.

خودروی جدید ماریو بالوتلی - کاربا ماریو بالوتلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *