,

سوبارو ایمپرزا مدل ۲۰۱۷، خودروی سال ژاپن

سوبارو ایمپرزا مدل 2017 خودروی سال ژاپن - کاربا خودروی سال ژاپن

سوبارو ایمپرزا ۲۰۱۷ مدل تماما جدید سوبارو به عنوان خودروی سال ژاپن شناخته شد. در سی و هفتمین سال اعطای این جایزه، هیأت داوران شامل روزنامه نگاران مجلات و روزنامه های مربوط به خودرو در ژاپن، این خودروی دو دیفرانسیل سوبارو را برنده اعلام کردند.

علاوه بر امتیاز بالایی که سوبارو در این رقابت به خود اختصاص داده بود، داوران دلایل بیشتری برای اعلام این خودرو به عنوان خودروی سال ژاپن داشتند، مانند پلت فرم جدید و پیشرفته ای که قرار است تمامی مدل های سوبارو در آینده بر روی آن سوار شوند، کیفیت رانندگی و قیمت مناسب این خودرو. ایمپرزا همچنین دارای تکنولوژی پیشرفته ای در زمینه ی امنیت خودرو می باشد که شامل سیستم امنیتی بینایی و اولین ایربگ مخصوص عابر پیاده در ژاپن است.

بعد از سوباروی ۴۲۰ امتیازی، تویوتا پریوس با ۳۷۱ امتیاز در مقام دوم و آئودی سری A4 با ۱۴۹ امتیاز در مقام سوم قرار گرفتند. این امتیاز ۱۴۹ تایی به اندازه ی کافی بالا بود که A4 را برنده ی مقام بهترین خودروی وارداتی سال ژاپن کند.

در طول ۳۷ سال اعطای جایزه ی خودروی سال ژاپن، این دومین باری است که سوبارو برنده ی جایزه شده است. هوندا، تویوتا و مزدا به ترتیب با ۱۱، ۸ و ۶ بار برنده شدن در این رقابت ها بیشترین جایزه ها را برده اند. جایزه ی قبلی سوبارو در این رقابت به نسل چهارم لگاسی تعلق گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *