,

اولین خودروی الکتریکی سانگ یانگ برای سال ۲۰۲۰

سانگ یانگ تیوولی - کاربا سانگ یانگ


سانگ یانگ
در حال آماده سازی اولین مدل های الکتریکی اش می باشد و اولین ماشین این کمپانی که این تغییرات بر روی آن صورت می گیرد، تیوولی خواهد بود.
این اخبار توسط رئیس بخش انگلستان سانگ یانگ، پائول ویلیامز، تصدیق شده که تیم آنها در حال انجام تست بر روی نمونه های اولیه می باشند. همراه با این اخبار، ویلیامز همچنین به مجله Autocar انگلیسی بیان کرده که این برند در حال مذاکره برای همکاری با یک برند بزرگتر هستند، که نقش حمایت کننده این پروژه را خواهد داشت.
بر طبق اخبار رسمی، اولین مدل های الکتریکی سانگ یانگ تا سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ برای نمایش در نمایشگاه ها آماده خواهد شد. اولین مدل آنها به احتمال زیاد تیوولی خواهد بود، که به همراه دو مدل دیگر ساخته می شود. در حالیکه Mahindra صاحب کمپانی سانگ یانگ است، این برند همچنین در حال انجام یک همکاری با یک شرکت بزرگتر که نامش اعلام نشده، می باشد.
ویلیامز به روزنامه نگاران گفته که این کمپانی تمایل به همکاری با یک برندی مانند ب ام و دارد، اما این تنها یک مثال است و به صورت رسمی اعلام نشده است. در حالیکه ب ام و دارای یک خط تولید ماشین های الکتریکی به همراه طرح هایی برای الکتریکی کردن مدل های مشابه اش است، در نتیجه همکاری با سانگ یانگ یک سورپرایز خواهد بود.
همکاری با یک خودروساز دیگر برای سانگ یانگ ضروری است، به این خاطر که ساخت یک سیستم پیشرانه الکتریکی بسیار پر هزینه می باشد.
باتری یکی از گران ترین اجزای وسائل نقلیه الکتریکی می باشد و چندین کمپانی باتری هایی برای خود تولید کردند، به این دلیل که سرمایه گذاری در این زمینه احتیاج به این دارد که محصولی برتر و بهتر از آنچه تولید کنندگان این زمینه ارائه می دهند را تولید کنند.
مشکل دیگر ماشین های الکتریکی مدت زمانی است که سود این ماشین ها به یک خودروساز باز می گردد، که مشکل سرمایه گذاری در تولید این ماشین ها می باشد. به این خاطر که سانگ یانگ یک برند کوچک است، انتظار نمی رود که فروش آنها به یک سطح سود آور در مدت کوتاهی پس از ارائه مدل هایش دست پیدا کند، که کمپانی حاضر به ریسک در این زمینه نمی باشد.
همکاری با یک خودروساز بزرگتر می تواند این مشکل را حل کند، اما کمپانی سانگ یانگ احتیاج به یک همکار مناسب برای این پروژه دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *